17 sierpnia o 19:00 zapraszamy na monodram Anny Seniuk pt. „Księga ziół”, w którym aktorka w bardzo osobisty, bezpośredni i pełen humoru sposób pochyla się nad swoim życiem.
Anna Seniuk, zainspirowana „Księgą ziół” Sándora Máraiego i z wykorzystaniem twórczości najwybitniejszych polskich poetek i poetów, snuje wręcz autobiograficzną opowieść, w której akcentuje dominujące wartości: miłość, zdrowie, spokój, dobre życie i… oczywiście teatr.
Spektakl powstał z inicjatywy aktorki i jest w pełni autorską wypowiedzią sceniczną — swoistą wiwisekcją własnej drogi artystycznej i doświadczeń życiowych. Aktorka zabiera publiczność w teatralną i poetycką podróż, prowadząc ją z inteligencją, dowcipem i wdziękiem.
W spektaklu, obok fragmentów z Księgi ziół Sándora Máraiego, pojawiają się wiersze m.in.:
Miłość, zdrowie, spokój, teatr, dobre życie – gdzie szukać odpowiedzi na tak ważkie tematy?
Bilety: 140 zł (dostępne wyłącznie telefonicznie).
Rezerwacje: 887 333 383
