
Warsztaty dla studentów psychologii rozwijające umiejętności interpersonalne.
Już w połowie maja poprowadzimy razem z Paulą Włodarczyk — doświadczoną psychoterapeutką — wspaniałą i rozwojową grupę dla 10 osób.
te warsztaty są stworzone właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy na warsztaty interpersonalne dla studentów psychologii, podczas których w kameralnej grupie doświadczysz pracy bardzo przypominającej tę znaną ze szkół psychoterapii. To nie jest wykład — to realne doświadczenie relacji, komunikacji i informacji zwrotnej w grupie.
Dla wielu osób to pierwsze doświadczenie pracy rozwojowej, które zmienia sposób patrzenia na siebie i innych.
Chcesz wziąć udział? Zapisy
Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób.

Warsztaty dla studentów psychologii rozwijające umiejętności interpersonalne.