Marcin Zieliński i Fundacja Rozpal Wiarę zapraszają 22 sierpnia na 12‑godzinne uwielbienie do Świątyni Opatrzności Bożej, która tego dnia stanie się największym w kraju Domem Modlitwy.
Przed nami wspólne uwielbienie, adoracja, Msza Święta oraz posługa modlitwą o uzdrowienie. To będzie czas pełen Bożej obecności – coś naprawdę ważnego i wyjątkowego!
Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wypatrujcie kolejnych informacji o wydarzeniu.
Bądźcie z nami!
